Özgürlük için bağış yap.
#ÖZGÜRÜZ RADYO

Podcasts

#ÖZGÜRÜZ RADYO

Podcasts

Kaçırdığınız programların podcastlerini #ÖZGÜRÜZ Radyo’da dinleyebilirsiniz.
Kaçırdığınız programların podcastlerini #ÖZGÜRÜZ Radyo’da dinleyebilirsiniz.

Ayşe Hür'le Tarihin Öteki Yüzü

Ayşe Hür, Tarihin Öteki Yüzü programıyla, her hafta gündemdeki bir olayı siyasal tarih ışığında ele alıp, bildiklerini sizlerle paylastığı, sohbet tadında bir tarih programı yapıyor.

ayrıntılar

Can Dündar'la Özgür Yorum

Can Dündar her gün, sizler için günün gelişmelerini yorumluyor.

ayrıntılar

Emin Şirin'le 20 Dakikada Gündem

Zübeyde Sari'nin sundugu bu programda, Zübeyde Sari gündeme iliskin sorularini, eski Milletvekili Emin Sirin'e yöneltiyor, Emin Sirin cevapliyor ve 20 Dakikada Türkiye gündemini degerlendiririyor.

ayrıntılar

Zübeyde Sarı ile Mercek

Zübeyde Sarı, Mercek programında, haftaiçi her gün gümdemdeki bir konuyu mercek altına alıyor ve konuguyla birlikte üzerine konusuyor.

ayrıntılar

Serdan Başaran'la Akl-ı Selim

Serdan Başaran, her hafta hepimize aslinda cok tanidik gelen ama kaynagini bilmedigimiz, depresyon, kaygi bozuklugu, üzüntü, sevinc gibi psikolojik durumlari, ele aliyor ve sizlere yol gösterirken bir yandan da nasil bas edebileceginizi anlatiyor.

ayrıntılar

Coskun Aral ile Lezzet Avcısı

Coskun Aral sizleri her hafta, siradisi lezzetlerle, cok da alisik olmadiginiz tatlarla bulusturmak icin, lezzet avinda olacak.

ayrıntılar

Barbaros Şansal'la Dikiş Iğnesi

Barbaros Şansal, her hafta deneyimlerini, gözlemlerini ve basindan gecenleri anlatacagi programinda, sizleri her defasinda bambaska dünyalara götürecek.

ayrıntılar

Onur Öncü'yle Ceza Sahası

Onur Öncü, Ceza Sahası programında tribünlerin sesi olacak ve her hafta birbirinden farkli konuklarla gündemdeki konulari ve olayları degerlendirecek.

ayrıntılar

Onur Öncü'yle Çağlayan Meydanı

Onur Öncü, Çağlayan Meydanı programinda her hafta yolu Çağlayan Meydanından gecmis, adaletin pesinden kosan insanlarla bulusup, sizleri onlarin hikayeleriyle bulusturuyor.

ayrıntılar
facebook-squaretwitteryoutube-play